ПРО НАС!

АМЕКС – молода компанія, яка динамічно розвивається на ринку кріпильних елементів. Ще з 2005 року компанія взяла курс на розвиток двох пріоритетних напрямків: покрівлю та фасад. Покрівельні саморізи та аксесуари, дюбельна техніка. Дюбелі для кріплення теплоізоляції до фасадів і плоских покрівель. Наша компанія пропонує споживачам тільки найкраще.

МІСІЯ –  Зробимо наше життя комфортніше! Правильно підібране якісне кріплення - це гарантія міцності та довговічності конструкцій і споруд, застава безпеки і збереження життя людей.

Ми працюємо з кріпленнями кращих європейських брендів. Динамічний розвиток компанії і маркетингові заходи дозволили нам налагодити виробництво фасадних дюбелів в Україні. Це позитивно позначилося на їх вартості та дозволило зберегти європейську якість. Продукція виробляється на сучасному обладнанні з використанням високоякісних матеріалів. Дотримується контроль якості, що підтверджується сертифікатами відповідності УкрСЕПРО.

Найвища якість нашої продукції - пріоритет ТМ АМЕКС.

Лідером продажів серед фасадних дюбелів, є дюбель зі збільшеною зоною розпору металевим цвяхом з пластикової напайкою на голівці (термомостом), для уникнення під час монтажу фасадів теплоізоляцією «мокрим» методом-містків холоду. У нас можна вибрати дюбель на будь-який смак.

У 2009 році була запущена нова технологічна лінія з термічного покриття саморізів укріпленим поліефірним порошком, яка не має аналогів в Україні. Покрівельний саморіз - невід'ємна частина сучасної покрівлі з металочерепиці. Тому, правильно підібраний саморіз зможе продовжити термін дії покрівлі. Ми пропонуємо великий спектр кольорів за системою RAL та доставимо вам потрібний саморіз в короткий термін.

Наші фахівці завжди нададуть якісну консультацію по кріпленням та елементів конструкцій, які вас зацікавили.

Інвестиційний процес, який був обраний підприємством, спрямований на придбання нового обладнання та устаткування. Це дозволяє збільшити виробничі потужності та в той же час зменшити час на реалізацію нестандартних замовлень, при цьому зберігаючи якість продукції на високому рівні. 

Шановні клієнти, бажаємо Вам успіхів в роботі і запрошуємо до співпраці! У нас Ви знайдете високий рівень сервісу, європейську якість та надійних партнерів. Ми завжди до Ваших послуг!

 

 AMEX - Presentation
Презентація компанії